انواع چراغ نورپردازی نمای ساختمان

نورپردازی نما موضوع مهمی است که باید توجه ویژه ای به آن شود تا ساختمان در شب جلوه ی زیبایی داشته باشد. یکی از نکاتی که به نورپردازی اصولی و درست نمای ساختمان می تواند به شما کمک کند شناخت انواع چراغ های نورپردازی نمای ساختمان است. محصولات متنوعی برای اینکار تولید شده اند که هر کدام  در قسمت خاصی از نما قابل استفاده است. متداول ترین چراغ هایی که برای نورپردازی نما استفاده می شود شامل موارد زیر است.

  • چراغ والواشر نمای ساختمان
  • چراغ جت لایت نمای ساختمان
  • چراغ دیواری جهت دار

در ادامه به بررسی این چراغ ها می پردازیم.

چراغ والواشر نمای ساختمان

چراغ والواشر نمای ساختمان یکی از پرکاربردترین محصولات نورپردازی نما است. این چراغ ها برای قرار گیری در شرایط جوی مختلف طراحی شده است و به همین دلیل در برابر نفوذ آب و نور آفتاب مقاوم هستند. این چراغ ها به صورت تک رنگ، RGB و در توان های مختلف قابل تولید هستند.

چراغ های والواشر نمای ساختمان بر روی پایه نصب می شوند و به راحتی می توانید زاویه ی تابش را تنظیم نمایید. همچنین قابلیت سفارشی سازی زیادی دارند و با توجه به قسمتی که مورد نیاز است می توان سفارشی سازی های مورد نظر را انجام داد.

برای مشاهده ی مدل های چراغ والواشر نمای ساختمان روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

خرید چراغ والواشر نمای ساختمان
چراغ والواشر نمای ساختمان
چراغ جت لایت نمای ساختمان

چراغ جت لایت نمای ساختمان

چراغ جت لایت نمای ساختمان نیز مانند سایز محصولات روشنایی نمای ساختمان در برابر نفوذ آب و نور آفتاب مقاوم است. این محصولات با توجه به طراحی خاصی که دارند نور را به صورت متمرکز بر روی قسمت های خاصی از نمای ساختمان می تابانند و برای برجسته کردن المان های خاص نما مناسب هستند.

چراغ جت لایت نمای ساختمان نیز در رنگ نورهای مختلف قابل تولید هستند و ترکیب آنها با چراغ والواشر نمای ساختمان نورپردازی زیبایی را به همراه خواهد داشت.

برای مشاهده ی مدل های مختلف چراغ های جت لایت نمای ساختمان روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

خرید چراغ جت لایت نمای ساختمان

چراغ دیواری جهت دار

چراغ دیواری جهت دار همانطور که از نامش پیداست روی دیوار نصب می شود و نور را در جهت های خاصی روی دیوار می تاباند. چراغ دیواری جهت دار نیز می تواند جلوه ی خاصی به نمای ساختمان ببخشید و در کنار چراغ والواشر نما، چراغ جت لایت نما ترکیب نورپردازی نمای ساختمان را جذاب نماید.

برای مشاهده ی مدل های مختلف چراغ های دیواری جهت دار روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

خرید چراغ دیواری جهت دار نمای ساختمان
چراغ های جهت دار
حتما بخوانید:   نورپردازی نما، مشاوره، طراحی و اجرای تخصصی نورپردازی نمای ساختمان

قیمت چراغ نورپردازی نمای ساختمان

قیمت چراغ نورپردازی نمای ساختمان به عوامل مختلفی از جمله نوع چراغ های به کار رفته در چراغ و متریال به کار رفته و… بستگی دارد. توجه داشته باشید که محصولات با کیفیت طول عمر و ماندگاری بالاتری دارند و کیفیت نور آنها در بلند مدت افت نمی کند.

برای طراحی نور نورپردازی نمای ساختمان و یا خرید چراغ های نورپردازی نمای ساختمان می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مجموعه ی مهندسی روشنایی هارمونی در تماس باشید.

همچنین اگر برای نورپردازی استخر نیاز به چراغ استخری دارید میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

تلفن تماس: 09192901400 | 025336620707

آدرس: قم، میدان امام خمینی، بلوار شهید بهشتی، خیابان 24 متری مطهری، بعد از دبیرستان 17 شهریور، مجموعه ی مهندسی روشنایی هارمونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *